Debra ČR

Adventní benefiční akce

05. 12. 2018

Advent je tradičně časem vánočních trhů, shánění dárků, popíjení punče, ale také časem dobré vůle a obdarovávání potřebných. Jsme moc rádi, že spousta lidí myslí také na pacienty s nemocí motýlích křídel. Děkujeme všem, kteří se do svých adventních benefičních aktivit rozhodli zařadit i podporu DEBRA ČR! A kde všude můžete budete moci přislět?

 • varhany-koncert.jpg
  2. a 13. 12., MĚLNÍK, ADVENTNÍ KONCERTY:

V neděli 2. 12. od 16h a ve čtvrtek 13. 12. od 16h pořádá odbor školství a kultury města Mělník spolu s mělnickým probošstvím adventní koncert a varhanní půlhodinku. Výtěžek z obou koncertů bude věnován charitativní organizaci DEBRA ČR.

 • dobrotrh_mendelu.jpg
  6. 12. BRNO, DOBROTRH MENDELU:

Studenti Mendelovy univerzity v Brně se rozhodli propojit získávání manažerských a organizačních dovedností studentů s pomocí neziskovým organizacím. Nadšení a energie studentů a vyučujících předmětu Manažerské dovednosti na Mendelově univerzitě v Brně jsou vkládány do sběru předmětů a jejich následného prodeje na akci konané v adventním období, Dobrotrh MENDELU. Studenti si sami vybírají, kterou neziskovou organizaci podpoří. Mezi vybranými organizacemi letos nechybí ani DERBA ČR. Celý den je v duchu skvělé předvánoční atmosféry plné krásných vůní, chutí, v doprovodu příjemné hudby a především v duchu konání dobra...

 • olesnice_vanoce.jpg
  8. 12. ČESKÁ OLEŠNÁ, VÁNOCE NA NEČISTO PRO MOTÝLÍ KŘÍDLA:

  V hasičské zbrojnici v České Olešnici na Jindřichohradecku se bude v sobotu 8. 12. od 11.00 servírovat knedlíčková polévka, bramborový salát a řízečky. Sladkou tečku zajistí kremrole, vaječný likér a další dobroty. Ve 13.00 vystoupí Hakuna Matata, v 19.00 následuje ohnivá šou, od 20.00 začíná koncert. Celý den si účastníci mohou zakoupit lístky do tomboly. Každý vyhrává a slosování proběhne mezi 20.00 a 21.00 hodinou. Výtěžek z tomboly pomůže lidem s onemocněním motýlích křídel.

 • interfracht_olomouc2018.jpg
  11. 12. OLOMOUC, VÁNOČNÍ PUNČ: Na Vánočních trzích v Olomouci najdete každoročně stánek s punčem, který pomáhá. Každý den, měsíc v kuse, zde prodává někdo jiný pro někoho jiného. A už po několikáte tu budou zaměstnanci společnosti INTERFRACHT prodávat "benefiční punč" pro pacienty s nemocí motýlích křídel. Stavte se v úterý 11. prosince na punč a udělejtedobrý skutek :-)

 • zlate_hory_vanoce.jpg
  11. 12. ZLATÉ HORY, CHARITATIVNÍ VÁNOČNÍ ODPOLEDNE: 

Zastavte předvánoční shon, udělejte si čas a přijďte do proluky na náměstí ve Zlatých Horách k vánočnímu stromu. Na charitativní odpoledne (od 15 hodin) pro DEBRA ČR srdečně zvou zlatohorské maminky a Holky ze Sokolky a SAZ.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.