Debra ČR

AHOJ LÉTO!

06. 07. 2020

Léto motýlí jsme zahájili piknikem naší DEBRA rodiny a bylo moc znát, jak moc se potřebujeme zase vidět a zažít, být NADOTEK. Za nápad a nabídku na uspořádání pikniku moc děkujeme Filipovi Novákovi a Bistru NO.2 v areálu Výstaviště Praha.

dsc_0080.jpg

Bylo krásné vidět se po dlouhé době v karanténě s našimi "Motýlky". Všichni jsme se tak těšili, že jsme vyrazili z Debry v tom nejhojnějším počtu. Bylo skvělé setkat se s řadou rodin, pomazlit si miminka, zařádit s dětma, popovídat s pacienty i rodiči, dát si skvělé piknikové jídlo připravené na míru našim Motýlkům, vychutnat kafíčko a skvělé limonády.. I na neřidiče jsme pamatovali :-)

S radostí jsme pozvali také naše přátele z řad podporovatelů, kteří do DEBRA rodiny neodmyslitelně patří! Je úžasné sledovat a vědět, že naši partneři nepomáhají tzv. od stolu. Chtějí být s námi NADOTEK a jsou.... To bylo na našem červnovém setkání tak patrné!!! Akci si nenechaly ujít dámy ze společnosti La Roche Posay, ředitelka společnosti Babor, ředitelka Mölnlycke Health Care či šéf společnosti Keiretsu Forum. S radostí a nadšením jsme pohostili také Liběnu Rochovou a Báru Strýcovou, mezi prolézačkami a houpačkami byl k zahlédnutí také Lukáš Musil. I když jsme se všichni těšili na Jitku Čvančarovou, museli jsme jí pomyslně zamávat do Brna, kde jí dva dny před piknikem z ničeho nic začal pokaranténní natáčecí maraton.

A ještě něco... Máme Davida. David je dospělý chlap s EB a vyrábí skvělou keramiku. A je nesmírně galantní. Například ještě nikdy nepřijel na jakoukoli Debra akci, aniž by měl nějaký dárek. Tentokrát obdaroval všechny krásnými motýlími Debra přívěšky, kterými nás moc potěšil.

Moc se těšíme na další setkání s naší milou DEBRA rodinou!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.