Debra ČR

Aukce motýlů pro "Motýlky"

05. 07. 2021
Na začátku byla záliba ve focení motýlů, následoval nápad na dobročinný projekt a výsledkem je úžasný dar ve výší 46 484 Kč na podporu a pomoc lidem s nemocí motýlích křídel.

Paní Markéta Rokytová se na nás obrátila s krásným nápadem uspořádat výstavu a aukci svých fotografií, které se hemží bestrobarevnými motýly. Do svého plánu se s vervou pustila a úspěch předčil očekávání nás všech! Výsledná částka na pomoc "Motýlkům" - tedy lidem s nemocí motýlích křídel - je složena z výtěžku z aukce fotografií a dalších výrobků a také ze sbírky, kterou paní Markéta založila na portálu darujme.cz. Na této stránce si může každý jednotlivec založit tzv. výzvu a motivovat své okolí, přátele a známé, aby podpořili organizaci Debra.

Jsme nadšení z vřelého přístupu Markéty a všech, kteří se do aukce zapojili! Jejich přístup k aukci byl opravdu filantropický a mnozí poslali ještě vyšší částky, než za jaké obrazy vydražili. Fotografie motýlů již zdobí jejich domovy a dar převyšující v součtu 46 tisíc korun pomáhá lidem s kůží křehkou jako motýlí křídla. Děkujeme!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.