Debra ČR

Benefiční divadelní představení DYNASTIE Lehman Brothers

18. 09. 2017

Dovolujeme si vás co nejsrdečněji pozvat, ve spolupráci s naším dlouhodobým a váženým partnerem společností HARTMANN-RICO, na benefiční divadelní představení DYNASTIE Lehman Brothers, které se uskuteční dne 23. listopadu v 19:00 v Divadle Husa na provázku v Brně.

12004_44906_hr_201709_general_pozvanka_divadlo_debra_05.jpg

V představení DYNASTIE Lehman Brothers se v jedné z rolí představí Martin Donutil, kterého si někteří z Vás jistě vybavují v geniální roli Amadea v loňském charitativním představení pro DEBRU. Více o inscenaci naleznete na webových stránkách divadla www.provazek.cz

Minimální cena lístku činí 590 Kč, vyšší příspěvek na podporu pacientů s nemocí motýlích křídel je samozřejmě vítán! Výtěžek z představení bude věnován na financování projektů DEBRA ČR. Lístky si, prosím, rezervujte v kanceláři DEBRA ČR na e-mailu info@debra-cz.org či tel. 532 234 318. S pracovníky DEBRA ČR bude domluvena také platba za lístky a způsob předání lístků.

Na závěr večera proběhne slavnostní předání šeku s uvedeným výtěžkem na podporu pacientů s nemocí motýlích křídel. Součástí benefičního večera bude také malý raut jako poděkování všem, kteří představení navštíví.

Spolupořadatelem akce je náš dlouholetý a vážený partner společnost HARTMANN-RICO, který hradí veškeré náklady na představení.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.