Debra ČR

Benefiční golfový turnaj 2008

04. 07. 2008

Občanského sdružení DebRA ČR děkuje všem za účast na III. ročníku benefičního golfového turnaje Jamka pro motýlí křídla 2008.

Letošního ročníku se zúčastnilo 65 hráčů a na akademii se s golfem seznamovalo střídavě 25 – 30 lidí. Hrálo se ve třech kategoriích, byly dvě vložené soutěže a vyhlašoval se absolutní vítěz turnaje dle počtu ran. Těch bylo letos 91 a vítězem se stal pan Zdeněk Sedlák. Na akademii se soutěžilo v puttování a odpalování, vítězové byli odměněni poukazy na vstup na cvičné plochy hřiště Sokrates Golf & Country Clubu Kořenec.

Turnaj zahajovala patronka organizace DebRA ČR herečka Jitka Čvančarová. Svou podporu o.s. DebRA ČR přijel vyjádřit také primátor statutárního města Brna pan Roman Onderka, který se zúčastnil zahájení turnaje.

Je velice milé opět vidět tváře golfistů, kteří na náš turnaj přijíždějí opakovaně a doufáme, že snad i tentokrát byli všichni s průběhem turnaje spokojení. Samozřejmě stále je co vylepšovat, takže se v příštím ročníku zaměříme v první řadě na počasí – bude polojasno, 22°C a vítr unášející míčky k jamkám – držte nám palce :-) Věříme, že to pro všechny bude příjemná změna oproti -7°C loni a +30°C letos.

Výtěžek benefičního turnaje je po odečtení veškerých nákladů 95 000 Kč!!!

Těšíme se na Kořenci opět na viděnou při dalším benefičním turnaji, tentokrát Jamka pro motýlí křídla 2009!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.