Debra ČR

Benefiční golfový turnaj DEBRA Jamka pro motýlí křídla

21. 03. 2017

Ve spolupráci s Kořencem Golf&SKI Resortem charitativní organizace DEBRA ČR uskutečnila před lety 1. ročník benefičního golfového turnaje Jamka pro motýlí křídla. Tato tradiční benefice bude mít tento rok již svůj 12. ročník, a to v neděli 28. května 2017. Cíl zůstává po celou dobu neměnný – podpora dětí a dospělých, kteří trpí vzácnou nemocí epidermolysis bullosa congenita – v ČR známou jako nemoc motýlích křídel.

„Před dvanácti lety jsme stáli na startovní čáře, nemoc motýlích křídel skoro nikdo neznal. Nabídka Kořence golf ski resortu zrealizovat benefiční turnaj nás proto velmi zaujala. Při jubilejních 10. ročníku dostala DEBRA ČR od Kořence krásný dárek – jamka č. 7 nese jméno 'Jamka pro motýlí křídla'. Díky pořádání turnaje získává DEBRA ČR stále nové partnery a podporovatele,“ uvedla ředitelka DEBRA ČR Lucie Marková.

„Velmi nás těší již 12-ti letá spolupráce s Kořencem golf ski resort. Na turnaji vždy vládne přátelská atmosféra, kde se setkávají nejen skvělí hráči a příznivci golfu, ale i partneři a přátelé DEBRA ČR, kteří jdou ruku v ruce, den za dnem společně s námi a pomáhají tak lidem s nemocí motýlích křídel,“ doplnila patronka organizace, herečka Jitka Čvančarová.

Realizaci 12. ročníku DEBRA Jamky pro motýlí křídla doprovodíme zajímavými vloženými soutěžemi a tombolou, na které přispěli zajímavými cenami partneři turnaje.

Výtěžek z turnaje bude použit na podporu projektů pro osoby s nemocí motýlích křídel.

Přihlášení do turnaje na www.cgf.cz v případě zájmu o partnerství kontaktujte DEBRA ČR na e-mailu: info@debra-cz.org či na tel. 773 628 299.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.