Debra ČR

Benefiční koncert Křídla motýlí 2016

25. 08. 2016

Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na benefiční koncert na podporu lidí s nemocí motýlích křídle, který se uskuteční

v sobotu 3. září 2016 od 18.00 hodin

na návsi v Dolních Dunajovicích

Akci pro DEBRA ČR pořádá už potřetí agentura Martin Production (www.martinproduction.eu).

Z letošních účinkujících se můžete těšit na tato jména: SISA SKLOVSKA, VLADIMÍR HRON, MARTIN FRANCE, TOMÁŠ SAVKA, PAVEL CALLTA, MARCELA LAIFEROVÁ, RADIM SCHWAB, PAVEL HOUFEK AD. 

Podmínkou pro účinkování interpretů na této akci je bezpodmínečně zpívání na živo a to buď na halfplayback nebo s muzikanty.

Zpěvák a organizátor akce Martin France se rozhodl věnovat jednu píseň Olze Joklové, která před rokem podlehla nemoci motýlích křídel a která sama na 1. ročníku koncertu v Dolních Dunajovicích účinkovala. Vzpomínat budeme s úsměvem na rtech a užijeme si krásný večer.

Děkujeme Vám všem, kteří společně s námi podpoříte benefiční koncert Křídla motýlí v Dolních Dunajovicích.

bb-kridla-motyli-2016.jpg

Vstupenky za 200,- Kč je možné zakoupit v sítích Tickestream – www.ticketstream.cz včetně cestovních kanceláří Čedok a Firo-tour nebo přímo v den konání koncertu přímo na místě. Děti do 8 let vstup na koncert zdarma.

Hlavním partnerem tohoto setkání se stal Jihomoravský kraj.

Záštitu nad akcí převzali: ministr obrany Martin Stropnický, hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek, primátor statutárního města Brno Petr Vokřál a  starosta města Dolní Dunajovice Josef Hasník.

Na setkání s Vámi v Dolních Dunajovicích 3. září 2016 se těší agentura Martin Production, hlavní producent koncertu Martin France, Jihomoravský kraj a DEBRA ČR.

Martin Production – Martin France

tel: 608 500 129

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.