Debra ČR

Benefiční představení AMADEUS pro pacienty s nemocí motýlích křídel

01. 09. 2016

amadeus.png

Kdy: 12. října v 19:00

Kde: Divadlo Husa na provázku

Veškerý výtěžek z představení (po odečtení daně) bude věnován na podporu projektů pro pacienty s nemocí motýlích křídel, které DEBRA ČR podporuje.

V představení AMADEUS (TJ. MILOVANÝ BOHEM) - HOMMAGE À MILOŠ FORMAN se v hlavních rolích představí Martin Donutil a Miroslav Donutil. Více o inscenaci Vladimíra Morávka - s použitím překladu Martina Hilského - najdete na stránkách divadla.

Cena lístku: minimálně 600,-Kč, vyšší příspěvek na podporu pacientů s nemocí motýlích křídel je samozřejmě vítán!

Lístky si, prosím, rezervujte v kanceláři DEBRA ČR na e-mailu info@debra-cz.org či tel. 532 234 318. S pracovníky DEBRA ČR bude domluvena také platba za lístky a způsob předání lístků.

Na závěr večera proběhne slavnostní předání šeku s uvedeným výtěžkem na podporu pacientů s nemocí motýlích křídel. Součástí benefičního večera bude také malý raut jako poděkování Vám, kteří jste představení navštívili.

Spolupořadatelem akce je náš dlouholetý a vážený partner společnost HARTMANN-RICO, který hradí veškeré náklady na představení.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.