Debra ČR

Čaj s motýlky a spolupráce s Biogenou a AG Foods

03. 02. 2019

Možná jste si v nedávné době všimli v nabídce obchodů nové krabičky čaje Biogena Majestic se zlatým srdcem s motýlky a logem DEBRA. Je to výsledek spolupráce společnosti AG FOODS GROUP a.s. s charitativní organizací DEBRA, která započala na základě osobní známosti jednoho ze zaměstnanců firmy s rodinou pacientky se vzácnou nemocí motýlích křídel.

Společnost AG FOODS Group byla založena v roce 1990. Specializujeme se na vývoj, výrobu a distribuci rozpustných nápojových směsí – od čajů, přes kakaa, cappuccina, sirupy, až po ovocné koncentráty a mnohé další. Zajišťujeme řešení pro individuální potřeby tak odlišných skupin zákazníků jakými jsou například mateřské školy, nemocnice, bezpečnostní složky státu, provozovatelé nápojových automatů či restaurační a hotelové provozy. Kromě nápojů jsme vyvinuli vlastní řadu instantních bezlepkových kaší, pudinků, ovocného pyré a dalších.

Před pěti lety se společnost rozrostla o dceřinou společnost Biogena. Díky ní se nabídka rozšířila o lahodné ovocné, bylinné i pravé čaje a unikátní bylinné koupele.

„Jsme velmi rádi, že vám můžeme alespoň trochu přispět malým kouskem toho, co umíme."

Tým AG FOODS a Biogena

Společnosti AG FOODS Group a Biogena se rozhodly podpořit pacienty s nemocí motýlích křídel hned několika formami:

· Částí výtěžku z prodejů novinky Biogena Majestic Tea Mango & Růže přispívají na podporu Motýlků. Organizace DEBRA zároveň může tyto čaje nakupovat za velmi výhodné ceny a najdete je také na charitativním e-shopu www.debra-cz.org/dobrocinny-eshop

· Na ozdravných pobytech pomáhá se zajištěním stravy (zejména svačinek) a s pitným režimem.

· Pro všechny Motýlky a jejich rodiny nabízí výrazné slevy na produkty obou společností. S objednávkami a zajištěním slevy klientům DEBRA ČR pomůže nutriční specialistka Michaela Halbrštátová. K dispozici jsou u ní produktové katalogy, informace o slevách i istribuci. Inspirovat se můžete i na www.biogena.cz a www.agfoods.eu.

vizual.png

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.