Debra ČR

Ceny motýlích křídel III.ročník

17. 06. 2010

Již III. ročník předávání cen Motýlích křídel je tu!!!

V rámci slavnostního Gala večera dne 18.června v hotelu Santon budou předány ceny Motýlích křídel v těchto kategoriích roku:

  • Pacient s EB/rodina kde žije takto nemocný – v této kategorii nám jde především ocenit lidi s EB a jejich rodiny za veliký boj, který svádí s nemocí EB.
  • Ošetřující lékař – který napomohl/máhá nemocným s EB v jejich nelehkém boji s touto zákeřnou nemocí (lékaři EB Centra, Vaši Pediatři, Obvodní lékaři, jiní specialisté).
  • Partner roku – vzhledem k tomu, že jsme nezisková organizace, tak se bez podpory státu, nadací a zejména soukromých firem neobejdeme. V této kategorii oceňujeme partnera, který dlouhodobě podporuje o.s. DebRA ČR.

Vy všichni můžete nominovat kandidáty v kategorii Ošetřující lékař roku. Vzhledem k nízkým nominacím v letech minulých, Vás prosíme, nepodceňte tuto kategorii a své nominace zasílejte na:

Pravidla:

Každý pacient s EB, popř. jeho rodina nominují 1-3 kandidáty. Nutné je uvést, proč nominujete tohoto lékaře. V loňském roce získala cenu prim. MUDr. Jitka Vokurková, jako příklad uvádíme její nominační list:

Chtěla bych nominovat MUDr. Jitku Vokurkovou. Ve svých 28 letech jsem měla velké problémy s nehojící se ránou na noze. Paní primářka MUDr. Hana Bučková přizvala ke konzultaci mého stavu i paní primářku MUDr. Vokurkovou. Můj stav byl závažný, šlo mi o život. Lékaři Klinického EB Centra byli skvělí a k amputaci nohy mě nenutili. Klíčovou osobou pro mne byl i primář MUDr. Radek Brauner. Nominuji přesto paní primářku Vokurkovou, které vděčím za záchranu svého života.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.