Debra ČR

Country bazar pro motýlí křídla

10. 12. 2014

!!! 61.376Kč !!!! To je částka, kterou jsme vybrali na prvním ročníku charitativní akce "Country bazar pro motýlí křídla", kterou pro DEBRA ČR uspořádalo Country Radio. Touto cestou chceme poděkovat všem posluchačům, kteří donesli své věci do bazaru, nějakou věc si koupili, nebo poslali peníze či dárcovskou sms. Spolu s dárcovskými sms zprávami jsme odhadem vybrali pro organizaci DEBRA ČR cca 70.000Kč.

country-bazar-pro-motyli-kridla_1418726192.png

Obrovské poděkování patří zejména pořadatelům akce z Country Rádia, kteří se všech příprav a organizačního zajištění chopili s obrovským nasazením a profesionalitou. MOC DĚKUJEME!

Kde: Trattoria SIESTA Kunratice, v areálu Kunratické tvrze v Praze.

Kdy: 10. 12. a 11. 12. 2014 lidé přinášeli věci do našeho bazaru - hračky, oblečení, elektroniku, umění, sběratelské kousky, hudební nástroje, hobby, muziku - zkrátka cokoli, co udělá někomu jinému radost a danou věc si zakoupí.

Prodejní část charitativního bazaru proběhla v pátek a v sobotu 12. a 13. 12. 2014. Celý výtěžek akce byl předán organizaci DEBRA ČR.

V průběhu Country bazaru pro motýlí křídla se návštěvníci mohli setkat se spoustou známých hlasů a tváří, např. s Wabi Daňkem, Petrou Špindlerovou, Milanem Drobným, Mílou Mejzlíkem a samozřejmě i s moderátory Country Radia.

Nestihli jste se akce osobně zúčastnit?

I vy můžete pomoci lidem s nemocí motýlích křídel.

Formou dárcovské SMS

Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS DEBRA na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, DEBRA ČR obdrží 28,50 Kč.

Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK DEBRA na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz

Převodem na transparentní účet

DEBRA ČR organizuje veřejnou sbírku ve prospěch jednotlivých lidí žijících s EB. Peníze z transparentního účtu jsou využívány k zakoupení pomůcek a věcí,které potřebují konkrétní pacienti s EB.

Finanční tok lze sledovat prostřednictvím webových stránek Raiffeisenbank.

Pravidla veřejné sbírky a další informace najdete na webových stránkách v Dokumentech ke stažení.

Přispět můžete bankovním převodem na číslo účtu: 2166032028/5500

!!! Do poznámky napište heslo „COUNTRY“ !!!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.