Debra ČR

Cyklo-tým DEBRA ČR na cestě za snem

12. 06. 2016

Jak se zúčastnit CYKLO MARATONU a přitom se nezpotit :-)

DEBRA ČR vysílá svůj tým cyklistů na Metrostav handy cyklo maraton 2016. S tím je spojena celá řada aktivit, do kterých se můžete zapojit i vy. Rozhodně vás však nenutíme sedat na kolo a závodit!

PROČ VYRÁŽÍ CYKLO TÝM DEBRA ČR NA CYKLO MARATON?

Náš tým je složen z party přátel okolo jednoho s EB pacientů Honzy Vokurky. V loňském roce byl Honza patronem týmu, letos je "nehrajícím kapitánem" a roli patrona předává Peťce Koudelkové. Jedním z cílů cyklo-týmu DEBRA ČR je šířit povědomí o nemoci motýlích křídel mezi co nejširší veřejnost. Dalším z cílů je získat od podporovatelů a fanoušků finanční prostředky, ze kterých bude pořizován ošetřovací materiál pro lidi s nemocí motýlích křídel.

CHCETE NÁS PODPOŘIT?

Tak do toho! To úplně nejjednodušší, co pro nás můžete udělat je, že o nás budete mluvit. Už jen to, že se více lidí dozví o problematice nemoci motýlích křídel, pro nás bude odměnou.

Vydejte se tedy virtuálně s DEBROU na cestu za snem, klidněte na políčko „Zúčastním se“ ve facebookové události Cyklo-tým DEBRA ČR na cestě za snem, pozvěte na ni své přátele a sdílejte ji.

Závod se jede od 2. do 6. srpna a trasa vede napříč celou Českou republikou. Našim jezdcům by udělalo velikou radost, kdyby se s nimi Motýlci potkali přímo na trati, zamávali, vyfotili se s nimi. Pokud byste měli chuť se takto zapojit, kontaktujte pracovnici DEBRA ČR Anitu Gaillyovou a společně vymyslíme kdy a kde přesně byste se mohli se závodníky setkat. Osobní setkáni s cyklo-týmem DEBRA ČR proběhne i na ozdravném pobytu ve Vojtěchově, ve čtvrtek 21. 7. odpoledne a večer.

Pokud byste chtěli pomoci i finančně a přispět tak Motýlkům na masti, desinfekce a vše další k hojení ran, budeme vám vděční. Peníze můžete poslat na transparentní účet: Číslo účtu: 2166032028/5500

Variabilní symbol: 111. Můžete se těšit i na zajímavé novinky v našem dobročinném eshopu.

Děkujeme všem, kteří pomáhají!

Více o závodu METROSTAV HANDY CYKLO MARATON 2016 najdete na www.cestazasnem.cz/home-1-3

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.