Debra ČR

Dar od Škoda Auto

09. 07. 2020

DEBRA ČR byla mezi vybranými organizacemi, které získaly darem nový vůz Octavia Combi od automobilky ŠKODA AUTO pro realizaci terénní sociální služby.

1. července proběhlo slavnostní předání v Zákaznickém centru ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi za přítomnosti nejvyšších představitelů společnosti ŠKODA AUTO. Předání se zúčastnil také šéf Škodovky Bernhard Maier, který od nás naoplátku obdržel tričko z kolekce NADOTEK. Při předávání Bernhard Maier uvedl: "Naše odpovědnost jako podniku sahá daleko za brány našich závodů. V těchto časech víc, než kdy jindy".

První cesta nového vozu vedla rovnou k naší klientce Petře. Přesně k tomuto účelu bude auto sloužit - odbornou pomoc sociálních pracovnic, psychologa nebo nutriční specialistky "doručí" Motýlkům až domů (nebo do školy, na úřad, ... kam jen bude potřeba).

Automobil je v elegantní červené barvě a nabízí dostatek místa nejen pro posádku, ale má velkorysý zavazadlový prostor, který brzy využijeme pro převoz ošetřovacího materiálu nebo věcí na ozdravné pobyty či benefiční akce. S nadsázkou by se dalo říci, že auto je členem našeho týmu. Bez něj bychom nemohli realizovat pomoc rodinám s EB v kvalitě, kterou jsme si předsevzali. Proto jsme se rozhodli naši novou posilu pojmenovat :-) Jméno mu vyberou v rámci ankety naši klienti.

Děkujeme tímto velice Škoda Auto za tento krásný dar, díky kterému budeme moci pomáhat přímo tam, kde to bude potřeba a budeme tak moci s našimi pacienty a jejich rodinami být ještě více NADOTEK. Děkujeme také NROS a AVPO, které byly odborným garantem vyhlašovaného programu Škoda Auto Mobilita

skoda_auto_pomaha.png

#SKODAAUTOPOMAHA

#mojeskoda

#OctaviaCombi

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.