Debra ČR

DEBRA ČR na designSUPERMARKETU

05. 12. 2016

DEBRA ČR dostala skvélou příležitost aktivně se zúčastnit mezinárodního prodejního festivalu a meeting pointu současné české design scény designSUPERMARKET. Návštěvníci si budou moci také zakoupit letošní kalendáře nebo diáře DEBRA ČR 2017, nafocené Bet Orten. V prodeji bude zároveň exkluzivní limitovaná edice fotek s Jitkou Čvančarovou, Liběnou Rochovou, Aňou Geislerovou, Danem Bártou a dalšími. Kdo by chtěl navíc získat autogram Jitky Čvančarové, Bet Orten nebo Liběny Rochové, doražte ve čtvrtek 8. 12. v 18 hodin na DesignSUPERMARKET2016.

designSUPERMARKET je mezinárodní prodejní festival současného autorského designu v Praze. Od roku 2007 vytváří kontinuální platformu pro vystavování a prodej nezávislé tvorby nastupující generace českých i zahraničních profesionálních designérů. Jeho úkolem je současně plnit funkci centra neformálního setkávání osobností designu a nejen zainteresované veřejnosti. Hlavní programovou náplň festivalu představuje Showroom – koncentrovaná prodejní přehlídka kurátorského výběru desítek současných českých i zahraničních autorů. Program je doplněn o doprovodné výstavy, přednášky, workshopy a večírky.

“designSUPERMARKET představuje mikrosvět, kde se širší veřejnost setkává s designem a designéři s veřejností v naprosto neformálním prostředí a uvolněné atmosféře. Je to společenská událost, největší předvánoční svátek českého designu.”

Více informací i podrovbný program najdete na webu www.designsupermarket.cz

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.