Debra ČR

DEBRA ČR na Olomouckých vánočních trzích

07. 12. 2016

První prosincové úterý (6. 12.) se DEBRA ČR zúčastnila překrásných Vánočních trhů v Olomouci. Charitativní stánek má v kompetenci dobrovolnická organizace Dobré místo pro život. Ve stánku se den co den střídají neziskové organizace, zpravidla z Olomouckého kraje. Dostávají tím příležitost vylepšit svou finanční situaci a také dát vědět o svém působení. O naši účast se zasadil tatínek jednoho z našich Motýlků, který v Olomouci pracuje pro společnost Interfracht, s.r.o. Pracovníci této firmy se pro tento den stali také našimi „dEBrovolníky“, za což jim patří velký dík! Atmosféra na trzích byla nepopsatelná. Celý den jsme byli obklopeni nadšenými lidmi, kteří se rozhodli pomoct!

Za prodaný punč a propagační předměty s logem DEBRA ČR se podařilo vybrat neskutečných 30 022 Kč. Srdečně děkujeme za možnost poznat spoustu ochotných lidí, se kterými jsme sdíleli kouzelný předvánoční čas.

trhy_ol.png

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.