Debra ČR

DebRA ČR se stala neziskovým partnerem 48. ročníku MFF KV

05. 07. 2013

Považujeme za velkou čest, že právě naše organizace získala velkou důvěru a statut neziskového partnera 48. ročníku MFF KV! Od 28.6. do 6.7. se pokusíme návštěvníkům Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary poodkrýt svět takový, jak ho vidí pacienti s nemocí motýlích křídel. Pomůže nám k tomu několik akcí, které jsme připravili.

Ostnatá kavárna u Smetanových sadů, denně od 10 do 19 hodin.

Kafe vám bodne a pacientům s EB pomůže. Zároveň objevíte kousek světa, jak ho vnímají pacienti s nemocí motýlích křídel.

Výstava fotografií 12 plus 12 - v parku za kavárnou (www.12plus12.cz)

Den pro neziskového partnera je na MFF tradičně úterý – tentokrát 2. července. Proto jsme připravili právě na tento den program, který vyvrcholí koncertem v Poštovním dvoře.

SVĚT EB se rozkutálí v brzkých dopoledních hodinách.

Oděvní performance Liběny Rochové, Sadová kolonáda, 14 hodin

V choreografii Jany Burkiewiczové předvedou tanečníci Baletu Národního divadla, jak svět filmu vidí významná česká oděvní designérka.

Motto akce: život s EB je lepší, když se mohou pacienti o někoho opřít, když mají své anděle

Benefiční hudební večírek , Poštovní dvůr od 20.00 hodin

Můžete se těšit na Dana Bártu, Michala Hrůzu s kapelou, Ondřeje Rumla, Matěje Rupperta a další. Na koncert srdečně zveme všechny návštěvníky festivalu a předem děkujeme za dobrovolné vstupné! Pro veřejnost bude Poštovní dvůr otevřen od 19.30 hod.

O přípravách naší prezentace na 48. ročníku MFF KV Vás budeme informovat a doporučujeme průběžně sledovat naše FB stránky, kde se hlavně koncem května začnou objevovat zajímavé události… :-)

Prezentaci DebRA ČR na 48. ročníku MFF KV připravuje tým osvětového projektu 12 plus 12 v čele s Jitkou Čvančarovou.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.