Debra ČR

DEBRA Jamka pro motýlí křídla 2017

01. 06. 2017

Benefiční golfový turnaj DEBRA Jamka pro motýlí křídla přinesl 200.000 Kč na podporu projektů DEBRA ČR pro pacienty s nemocí motýlích křídel a jejich rodiny. Již 12. ročník této charitativní akce se uskutečnil v neděli 28. května 2017 v GOLF & Ski Resortu Kořenec. Na golfové hřiště vyrazili hráči z partnerských firem i jednotlivci nadšení pro golf i pomoc těm, kteří to potřebují.

Benefiční turnaj zahájil ředitel resortu Vlastimil Štefl spolu s ředitelkou organizace DEBRA ČR, Lucií Markovou. Hráče přivítala také Sylwie Říhošková - zástupkyně generálního partnera turnaje, společnosti HARTMAN RICO a krajský ředitel hlavního partnera turnaje společnosti FINHAUS, Adolf Vlk. Další význjamnou osobností mezi hráči byl i herec a moderátorem Aleš Zbořil. Ačkoli nebyl v tento den v moderátorské roli, neodmítl pozvání k mikrofonu a popřál všem dobrou hru a příjemně strávený den.

Pro hráče byli na hřišti připraveny vložené soutěže a prodej lístků do tomboly, které pomohli navýšit výtěžek z turnaje. Ten se vyšplhal na úžasných 200.533 Kč!!!

Celkový výtěžek je složen z následujících částek:

**150.000 **Kč - finanční dar od partnerů turnaje

**19.000 **Kč - tradiční přátelé a podporovatelé DEBRA ČR

**12.700 **Kč - prodej FEE

**12.800 **Kč - vložené soutěže

**6.033 **Kč - tombola

Získané finanční prostředky budou využity na podporu projektů DEBRA ČR pro pacienty s nemocí motýlích křídel a jejich rodiny. 

Na Kořenci nechyběli ani zástupci pacientů s EB. Zuzana a její syn Samuel dorazili i se zbytkem rodiny, aby podpořili celou akci a také zúčastněným přiblížili, co obnáší život s nemocí motýlích křídel. Vzhledem k modré obloze bez mráčku si všichni den pořádně užili a děti si mohli vyzkoušet puttování i jízdu v golfovém autíčku. Pro malého Motýlka Sama se to však neobešlo bez nových puchýřů a okamžitého ošetření.

Více fotek najdete ve FOTOGALERII.

Velké poděkování patří hráčům, kteří se do turnaje zapojili. Věříme, že si hráči užili hru v tak nádherném počasí a příjemně se bavili. Ačkoli u benefičních turnajů platí providlo* 'Není důležité vyhrát, ale zůčastnit se!'* dvojnásob, došlo i na vyhlášení výherců, pro které vytvořil nádherné trofeje jeden z pacientů s EB, David Marcikán. Nechyběli ani věcné ceny jako např. dárkové balíčky od firemních partnerů nebo charitativn kalendáře DEBRA s originílním podpisem naší patronky Jitky Čvančarové. Kompletní výsledkovou listinu z charitativního turnaje si můžete prohlédnout zde: http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=504973280

Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za milou účast, těšíme se již nyní spolu s Vámi na 13. ročník!!!

Za finanční a další podporu děkujeme v letošním roce těmto společnostem:

**GENERÁLNÍ PARTNEŘI TURNAJE: **

korenec_logo.jpg
bauhaus_logo.jpg

exon_logo.png

HLAVNÍ PARTNER TURNAJE:

finhaus.png

Tradiční podporovatelé a dárci cen do turnaje:

MEDIÁLNÍ PARTNER TURNAJE:

Za dobrovolnickou pomoc během turnaje děkujeme pracovníků spol. HARTMANN – RICO:

Sylwii Říhoškové, Lence Špačkové, Miroslavě Barašové, Petře Dvořákové, Ivetě Vincourkové a Kateřině Kšicové.

Za pomoc děkujeme také dobrovolnicím DEBRA ČR:

Andree Rybářové, Karolíně Špačkové, Denise Kšicové a Haně Komínkové.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.