Debra ČR

DEBRA Jamka pro motýlí křídla 2018

14. 06. 2018

Benefiční golfový turnaj DEBRA Jamka pro motýlí křídla v GOLF & Ski Resortu Kořenec přinesl nádherných 142 500 Kč na podporu projektů pro pacienty s nemocí motýlích křídel a jejich rodiny. Ročník se šťastnou číslicí 13, této charitativní akce, se uskutečnil tentokráte v pátek 8. června 2018. Na golfové hřiště vyrazili hráči z partnerských firem i jednotlivci nadšení pro golf i pomoc těm, kteří to potřebují.

Benefiční turnaj zahájil již tradičně ředitel Fakultní nemocnice Brno Roman Kraus, který udělil záštitu celému turnaji, spolu s ředitelem resortu Vlastimilem Šteflem a s ředitelkou organizace DEBRA ČR, Lucií Markovou. Hráče přivítali také zástupci partnerů turnaje, Sylwie Říhošková za společnost HARTMAN RICO a krajský ředitel společnosti FINHAUS, Adolf Vlk. Další významnou osobností mezi hráči byl i herec a moderátor Aleš Zbořil, který je DEBRA Jamce věrný už mnoho let.

Pro hráče byly na hřišti připraveny vložené soutěže „nearest to pin“ a „longest drive“ a také prodej lístků do tomboly, které pomohli navýšit výtěžek z turnaje ve prospěch „Motýlků“.

Celkový výtěžek je složen z následujících částek:

116 000 Kč - finanční dar od partnerů turnaje a přátel DEBRA ČR

10 500 Kč - prodej FEE

8 800 Kč - vložené soutěže

7 200 Kč - tombola

**Získané finanční prostředky budou využity na podporu projektů DEBRA ČR pro pacienty s nemocí motýlích křídel a jejich rodiny. **

Na Kořenci nechyběli ani zástupci pacientů s EB. Dorazila již tradičně Zuzka a její syn Samuel a také Honza a Tomáš s rodinami, aby podpořili celou akci a také zúčastněným přiblížili, co obnáší život s nemocí motýlích křídel.

Vzhledem ke krásnému počasí (s výjimkou jedné jarní spršky) si všichni den pořádně užili a děti i nehrající účastníci turnaje si mohli vyzkoušet driving i jízdu v golfovém autíčku.

img_8288_0.jpg

Více fotografií najdete ve FOTOGALERII.

Velké poděkování patří hráčům, kteří se do turnaje zapojili. Věříme, že zábava i letos opravdu nevázla. Ač bylo letos mottem turnaje: *"Učení golfu trvá dlouho ale...než se jej naučíte hrát obstojně, řekněte, při čem jiném strávíte tolik času konzumací dobrého alkoholu, jízdou na vozíku a s dobrým jídlem ?“…*došlo i na vyhlášení výherců, pro které vytvořil nádherné trofeje jeden z pacientů s EB, David, který se vyhlášení výsledků také osobně zúčastnil. Nechyběly ani věcné ceny jako např. dárkové balíčky od firemních partnerů. Kompletní výsledkovou listinu z charitativního turnaje si můžete prohlédnout zde: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=534263612

Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za milou účast, těšíme se již nyní spolu s Vámi na 14. ročník!!!

Za finanční a další podporu děkujeme v letošním roce těmto společnostem:

**GENERÁLNÍ PARTNEŘI TURNAJE: **

korenec_logo.jpg
bauhaus_logo.jpg

HLAVNÍ PARTNER TURNAJE:

finhaus.png

Tradiční podporovatelé a dárci cen do turnaje:

magniflex_logo_claim.jpg
logo_fb_dc.png

MEDIÁLNÍ PARTNER TURNAJE:

​​​​​​

Za dobrovolnickou pomoc během turnaje děkujeme pracovnicím společnosti HARTMANN – RICO, Zdeňce Packové, Denise Klukové, Lucii Drahošové, Petře Dvořákové, Pavlíně Doležalové, Miroslavě Barašové a Sylwii Říhoškové.

Za pomoc děkujeme také dobrovolnicím DEBRA ČR Andree Rybářové a Kristýně Koudelkové.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.