Debra ČR

DEBRA náramek od Mineral Bangle

03. 02. 2019

Před více než třemi lety založily Janča a Renča firmu Mineral Bangle a začaly vyrábět náramky na podporu dětí a mládeže z nízkoprahového centra v Roudnici nad Labem při Farní charitě, kde dlouhodobě pracují. 10% z prodeje svých šperků odvádí právě tam a s dětmi poté jezdí na výlety, které nelze hradit z běžných dotací. Již od počátku založení firmy věděly, že chtějí pomáhat na více úrovních. A ten čas právě nastal :-)

Ihned, jakmile to bylo možné, si Janča s Renčou vybraly další nadace a organizace, které jim jsou nějakým způsobem blízké a začaly prodávat speciální náramky právě na jejich podporu. Pomáhají tak šířit osvětu o problematikách a nemocích, které jsou širší veřejnosti často neznámé. Koupí těchto procharitních náramků z kategorie LOVE HELP na www.mineralbangle.cz přispějete fixní částkou 35 Kč z každého náramku na vybranou nadaci. Takto vznikl i „DEBRA náramek“, který se prodává v modré barvě a je vyroben ze saténové šňůrky s přívěskem motýlka z chirurgické oceli. Veškerý materiál je zakoupen v České republice. Náramek má tvar uzlíku, který připomíná právě ostnatý drát, který je připomínkou toho, že člověk s nemocí motýlích křídel se cítí tak, jakoby byl tímto drátem svázán.

wn7yputi8ks0.jpg

Koupí náramku přispíváte na pomoc pacientům a jeho nošením k osvětě o nemoci motýlích křídel.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.