Debra ČR

DEBRA v Alfa pasáži s Vojtou Dykem

28. 05. 2017

V rámci oslav 80. výročí od vzniku Alfa pasáže v Brně proběhl Prvorepublikový den a koncert B-Side Bandu s Vojtěchem Dykem. Oslavy se uskutečnili 25. a 26. května v Alfa pasáži. Výtěžek z koncertu se pořadatelé rozhodli věnovat na pomoc lidem s nemocí motýlích křídel. Šek s výtěžkem předal majitel pasáže pan Hrdina na závěr koncertu paní ředitelce Lucii Markové a zástupci pacientů s EB Janu Vokurkovi. Výsledná častka se pak ukázala ještě vyšší než na šeku a na účet charitativní organizace DEBRA ČR tak putovalo rovných 77.625 Kč z prodeje vezmála čtyř set lístků. Mnohokrát děkujeme za tuto úctyhodnou částku a také za krásný zážitek z večera! Gratulujeme Alfa pasáži k jejímu jubileu a přejeme mnoho štěstí a zdraví rodině Hrdinů, kteří jsou vlastníky této významné brněnské budovy od jejího vzniku.

dsc_0194_komp.jpg

Komplex Alfa vybudoval stavitel František Hrdina na základě architektonického návrhu významného brněnského architekta Bohuslava Fuchse. Technická kancelář Františka Hrdiny s Fuchsem na návrhu spolupracovala, posléze ho převzala a po menších úpravách přijala za svůj. Alfa je v současné době sídlem brněnského HaDivadla (divadlo se nachází v původních prostorech kina, které bylo v provozu do roku 2003) a hudebního klubu Metro Music Bar. Součástí prostor je také kavárna, knihkupectví, několik obchodů a 160 bytů.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.