Debra ČR

Desinfekční gel - cennější než zlato!

25. 05. 2020

Na začátku pandemie COVID-19 se české domácnosti zásobily dezinfekcemi, gumovými rukavicemi i léky na snížení horečky. Toto zboží nebylo pak po určitou dobu vůbec k sehnání a fronty u lékáren nebraly konce… Strach veřejnosti z nového neznámého koronaviru byl pochopitelný. Pro pacienty s EB však bylo toto ohrožení ještě násobně vyšší.

Bez vhodné dezinfekce se „Motýlci“ neobejdou nikdy! A když v jednu chvíli z lékáren zmizí, ocitají se v opravdovém ohrožení. Skrze otevřené rány na těle neustále čelí množství infekcí. Zanícené rány se nehojí a pacienty trápí veliká bolest.

Debře se naštěstí podařilo zareagovat včas a pořídit zásobu dezinfekcí a dalšího ošetřovacího materiálu. Obrovskou pomocí nám byla společnost FOR LIFE & MADAGA - dlouholetý partner DEBRA ČR, která darovala 180 ks čistících gelů a stejné množství 2DERM krémů v celkové hodnotě 240 000 korun. Dalších více než 70 balení dezinfekčních gelů jsme získali díky předsedovi správní rady DEBRA ČR, Marku Hochmannovi. Mnohokrát děkujeme! Taková pomoc je pro rodiny s nemocí motýlích křídel neocenitelná!

20200518_1248291.jpg

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.