Debra ČR

Díky tričkám NADOTEK financujeme konkrétní potřeby pacientů

15. 12. 2021
DEBRA ČR začátkem listopadu vydala 4. edici triček NADOTEK. Jsou šitá tak, aby symbolicky upozorňovala na křehkou kůži pacientů s nemocí motýlích křídel. Triko NADOTEK má švy záměrně zvenku, protože i švy oblečení mohou našim pacientům poškodit jejich křehkou kůži.

trika NADOTEK 2021

Trička DEBRA ČR prodává na svém eshopu a získané peníze používá na financování všeho, co je v Debře potřeba. V letošním roce věnujeme všechny utržené peníze na přímou materiální pomoc pacientům. Za peníze z prodeje triček jim hradíme všechno, co potřebují ke kvalitnímu ošetření. Naší snahou je, aby nepocítili ekonomickou zátěž, která s pořízením ošetřovacích materiálů, léků a dalších potřeb souvisí. Chceme dopřát rodinám, kde žije někdo s EB, co nejnormálnější život.

Co můžeme rodinám hradit:

·        Nákladný ošetřovací materiál, krémy, dezinfekce

·        Doplňky stravy, speciální výživu

·        Doplatky za léky v lékárně

·        Ubytování při návštěvách klinického EB Centra v Brně

·        Pomůcky všeho druhu, které jim uleví a ulehčí…

Ročně nakoupíme materiál a pomůcky pro pacienty v hodnotě převyšující 2 mil. Kč.

Z prodeje triček hradíme také vícenáklady, které vznikají při léčbě pacientů s nemocí motýlích křídel v klinickém EB Centru. Zásobujeme oddělení specifickým ošetřovacím materiálem, kupujeme speciální pomůcky, které se běžně nepoužívají, podílíme se na financování vybavení, které slouží k lepší péči o pacienty (mikroskopy, počítače, pořadače a pod.). Například za rok 2020 jsme EB Centrum podpořili v částce vyšší než 700 000 Kč.

Celou částku, kterou za trička utržíme, věnujeme na tuto konkrétní pomoc. A protože máme partnery, kteří pro nás trička vyrábí zadarmo nebo za náklady, je ta částka opravdu úctyhodná.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.