Debra ČR

Dobročinný ples v Chotěboři

19. 02. 2020

Dne 8. února 2020 se uskutečnil v chotěbořské sokolovně již šestý ročník Dobročinného plesu, které pořádalo společenství křesťanské mládeže Chotěboř pod záštitou spolku Chašben,z.s. Zisk z akce putuje vždy na nějaký dobrý účel a letos se pořadatelé rozhodli pomoci lidem s nemocí motýlích křídel. Konkrétně se podařilo získat úžasných 50 000 Kč. Moc všem pořadatelům děkujeme!

Letošním tématem plesu byl western a jako každý rok se i letos nesl v příjemné atmosféře. Samotní pořadatelé, kterých je přes třicet členů, si připravili vlastní předtančení, které poukazovalo na příběh o těžkém životě indiánů a kovbojů. A protože tyto dvě skupiny lidí se navzájem nemusí ani vidět, natož se mít rádi, byl to příběh drsný a zároveň krásný. Byl o odvaze, trpělivosti, úctě a statečným srdci. Byl to nádherný příběh o lásce mezi prostým indiánem a krásnou kovbojkou.

Celým večerem provázeli sympatičtí moderátoři, kteří se postarali s organizátory o zábavu a program plesu. Pro účastníky měli připravené mimo jiné doprovodné hry, kdy největší úspěch měl interaktivní kvíz, který zapadal do westernového tématu plesu a při němž soutěžící odpovídali na otázky za pomoci svého chytrého telefonu a speciální aplikace.

Vyvrcholením celého plesu byla již tradiční dražební hra. Letos byla poskytnuta výborná uzená kýta od rodinného řeznictví Stejskal a synové. Díky úžasné cukrářce Kristýně Stejskalové potěšila tombola i mlsné jazýčky.

V neposlední řadě patří velký dík hudební skupině "Variace" za její profesionalitu, tato skupina se dokázala sladit s komplikovaným programem organizátorů a zachovat dekorum plesu.

Jsme velice rádi, že sál byl zcela zaplněn a přišlo mnoho lidí si ne jen zatančit a pobavit se, ale především pomoci.

dobrocinny_ples_20200810_131152_0.jpg
dobrocinny_ples_20200810_131352_0.jpg

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.