Debra ČR

DOBRÝ ANDĚL nabízí podporu dalším rodinám s EB

31. 05. 2014

Před rokem jsme vzal nadační fond DOBRÝ ANDĚL pod svá křídla vedle onkologických pacientů, také nemocné s dalšími diagnózami včetně pacientů s nemocí motýlích křídel do 18 let.

Nejen, že naše spolupráce funguje výborně, ale Dobrých andělů je již tolik, že by rádi pomohly ještě většímu počtu nemocných. Nabízíme tedy pomoc DOBRÉHO ANDĚLA i vám, kteří máte doma „motýlka“ do 18 let.

Kdo by měl zájem zapojit se do projektu DOBRÝ ANDĚL, může se obrátit o bližší informace, buď na pracovnici DEBRA ČR Anitu Gaillyovou (anita.gaillyova@debra-cz.org) nebo přímo na paní Hovorkovou z n. f. DOBRÝ ANDĚL (martina.hovorkova@dobryandel.cz). Případným zájemcům pak zašleme formulář žádosti, jehož součástí je doporučení lékaře (v případě EB dermatologa EB Centra ČR) a prohlášení o finanční situaci v rodině. Schválení žádostí i pravidla čerpání finanční pomoci jsou plně v kompetenci n. f. DOBRÝ ANDĚL.

Nadační fond DOBRÝ ANDĚL je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky. Peníze od Dobrých andělů, přijaté v jednom měsíci, systém DOBRÝ ANDĚL rozdělí rovným dílem stovkám rodin vždy první pracovní den následujícího měsíce. Veškeré provozní náklady nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL jsou hrazené ze soukromých peněz jeho zakladatelů.

Všem Dobrých andělům mnohokrát děkujeme!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.