Debra ČR

Dražba dobrých skutků

10. 06. 2022
Ve Valdštejnské zahradě se dražilo dobro. V aukci se rozdělily dva miliony potřebným. 100 000 Kč bude putovat na nákup ošetřovacího materiálu pro pacienty s nemocí motýlích křídel.

Dražba dobrých skutků věnovaná památce MUDr. Mileny Černé se konala ve Valdštejnské zahradě za přítomnosti předsedy Senátu PČR Miloše Vystrčila. Dražba podpořila 24 projektů a příběhů, včetně ošetřovacího materiálu pro "Motýlky". Ambasadorkou tohoto dobrého skutku se stala paní Dana Němcová. Ta přesně ví, proč si jej vybrala - o životě s EB má jasnou představu díky osobnímu setkání s Olgou Joklovou a její maminkou. Dražitelem našeho dobrého skutku je Znesnáze21. Moc si této podpory (která dražbou nekončí) vážíme!

Děkujeme Breakfaststory a zejména Lucii Hyblerové za organizaci akce, štědrým dárcům za dražení dobrých skutků a všem přítomným za úžasnou atmosféru večera a jejich odhodlání pomáhat.

Jestli si chcete užít příval pozitivních emocí, dojetí a uvědomění, že lidí dobré vůle je u nás stále dost, pusťte si záznam Dražby dobrých skutků s Breakfaststory https://bit.ly/38XLeas

A pokud si to chcete raději dávkovat postupně, pusťte si nejprve záznam v čase 1:44:44, kdy přišel na řadu dobrý skutek pro pacienty s nemocí motýlích křídel.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.