Debra ČR

Fairshop.cz aneb rouška hrdinka

01. 07. 2020

Není sporu o tom, že roušky se staly symbolem koronavirové pandemie. Byla s nimi spojena řada problémů. Především to byl jejich velký nedostatek a také neetický byznys překupníků s ochrannými prostředky, často navíc opatřenými falešnými certifikáty. Roušky však především pomáhají. Znáte to: „Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě.“ Jenže ony mohou pomáhat hned dvakrát!

fairshop3.jpg

Jeden ze členů správní rady DEBRA ČR, Daniel Šenkýř spolu se svými kolegy se rozhodl řešit nejen nedostatek ochranných pomůcek, ale také myslel na neziskové organizace, na které negativně dopadne ekonomický útlum zapříčiněný pandemií COVID-19. Díky lokálním pobočkám Keiretsu Fora v Šanghaji a Pekingu navázali kontakt s výrobci roušek a respirátorů. Ze dne na den se stali přímými dovozci, a začali tak pomáhat českým nemocnicím a lékařům s uspokojením akutního nedostatku ochranných prostředků v době pandemie. 200 ks respirátorů putovalo také zdarma do Debry.

Nyní spouští fairshop.cz, e-shop s neobyčejnými rouškami, které pomáhají.

  • Kvalitní, třívrstvá, individuálně balená, ve velikostech pro děti i dospělé
  • Na skladě, za fair cenu, takže si ji může opatřit opravdu každý
  • Zisk z jejího prodeje dál pomáhá vybraným neziskovkám, mezi které patří i DEBRA ČR

Z každé jedné roušky zakoupené na fairshop.cz za 15 Kč putují vámi vybrané neziskové organizaci 2 Kč. Prostě rouška hrdinka!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.