Debra ČR

Folkový večer přinesl na podporu "Motýlků" krásných 19 253 Kč

11. 11. 2018

Již podruhé proběhl v tomto roce v Brně Folkový večer na podporu motýlích křídel, v rámci kterého vystoupily skupiny Bounty, Přístav a interpret Bohouš Josef. Tentokrát se koncert konal 6. 11. 2018 v 19:00 ve zcela vyprodaném Klubu Leitnerova. Atmosféra byla úžasná a byl zde věnován dostatečný prostor důležité osvětě o nemoci motýlích křídel. Ze vstupného bude na podporu lidí s nemocí motýlích křídel darováno 16 000 Kč, návštěvníci připěli také prostřednictvím kasičky veřejné sbírky a to částkou 3 253 Kč.

Celkový výtěžek z koncertu bude vložen na transparentní účet DEBRA ČR, ze kterého je hrazen především nákladný ošetřovací materiál pro nemocné touto vzácnou nevyléčitelnou nemocí.

Rádi bychom zde jmenovitě poděkovali organizátorovi Luďkovi za jeho nadšení a elán vše zorganizovat a paní Jindřišce za to, že iniciovala právě podporu našich pacientů s nemocí motýlích křídel. Velice si toho vážíme!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.