Debra ČR

Golfový turnaj stavební firmy ING. ZDENĚK TOMEK na podporu lidí s nemocí motýlích křídel

21. 08. 2017

Manželé Tomkovi, kteří již více než 25 let působí úspěšně v oblasti stavebnictví, se rozhodli uspořádat svůj tradiční golfový turnaj letos poprvé v charitativním duchu a podpořit tak pacienty s nemocí motýlích křídel, kterým DEBRA ČR pomáhá.

S DEBROU a našimi "motýlky" se setkali na již tradičním benefičním golfovém turnaji DEBRA Jamka pro motýlí křídla v Kořenci u Boskovic, kde každoročně rádi vítáme nové hráče a podporovatele. Některé z nich vzácné onemocnění EB osloví natolik, že se rozhodnou pomoci nezištně i více, než jen svou účastí na našem golfovém turnaji, z čehož máme samozřejmě velkou radost!

Benefiční golfový turnaj pořádaný ING. ZDENĚK TOMEK - STAVEBNÍ FIRMOU a.s. se uskutečnil na golfovém hřišti Véska u Olomouce v sobotu 15.7.2017. Ač nám nepřálo počasí, celý turnaj se nesl ve velmi přátelském a milém duchu.

Na podporu našich pacientů s nemocí motýlích křídel mohli hráči přispět v rámci vložené soutěže nearest to pin zakoupením krásných goflových míčků s logem firmy ING. ZDENĚK TOMEK a DEBRA ČR a také v rámci závěrečného vyhlášení výsledků do kasičky veřejné sbírky na podporu "motýlků".

Video pozdravem a svou podporou charitativního ducha turnaje podpořil naše "motýlky" také známý český herec, moderátor a hudební skladatel Marek Eben, kterému pracovní povinnosti neumožnily se turnaje osobně zúčastnit.

Na finální výtěžek jsme si museli díky zapečetěným kasičkám a dovoleným v letním období počkat, výsledek ale stál rozhodně za to! Na podporu pacientů s nemocí motýlích křídel se podařilo získat nádherných 30.875,-Kč. Finanční prostředky budou využity na přímou podporu lidí s nemocí motýlích křídel prostřednictvím veřejné sbírky.

Mnohokrát děkujeme organizátorům za skvělý nápad a všem účastníkům za štědrost, vstřícný přístup a úžasnou atmosféru celé akce.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.