Debra ČR

HARTMANN — RICO pomáhá

09. 06. 2014

Společnost HARTMANN — RICO je dlouholetým partnerem DEBRA ČR. Na jejích webových stránkách se dočtete, že působnost společnosti lze rozdělit do tří hlavních okruhů. HARTMANN — RICO pomáhá s péčí o rány, jejich léčbou, pomáhá s ošetřovatelskou péči o pacienty a pomáhá předcházet rizikům při chirurgických zákrocích v nemocnicích i v ambulancích. Je tu však ještě jedna oblast—pomoc pacientům s nemocí motýlích křídel.

hartman_logo_2.gif

I tu můžeme rozdělit do tří skupin: finanční podpora, díky které je realizován např. projekt terénní sociální služba, dobrovolnictví zaměstnanců na benefičním golfovém turnaji Jamka pro motýlí křídla a Výročních konferencí DEBRA ČR a v neposlední řadě je nezanedbatelným a velmi cenným způsobem spolupráce i poskytování věcného daru ve formě tolik potřebného ošetřovacího materiálu pro pacienty s EB.

Velmi nás těší, že i letos máme k dispozici dostatečné množství ošetřovacích materiálů od firmy HARTMANN - RICO pro všechny pacienty s nemocí motýlích křídel. Děkujeme!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.