Debra ČR

Hlasujte pro DEBRA ČR a EB Centrum!!!

31. 08. 2016

goodwill.jpg

DEBRA ČR a EB Centrum jsou nominováni na ocenění pro firmy, kterých si lidé váží. Od dnešního dne můžete hlasovat a vybrat Osobnost Českého Goodwillu 2016!

Čtvrtý ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, dnešním dnem vstupuje do své závěrečné fáze. Od 1. do 30. září probíhá hlasování o cenu veřejnosti Osobnost Český Goodwill 2016. Podpořte charitativní organizaci DEBRA ČR (hlasuj ZDE) i specializované klinické EB Centrum (hlasuj ZDE) Obě nominace najdete na stránce www.ceskygoodwill.cz/nominace/?pohyb=10

Hlasovat můžete stisknutím tlačítka "Hlasovat" u medailonku Vámi vybrané firmy. Každý hlasující má jeden hlas. O vítězi rozhodne nejvyšší počet hlasů, který obdrží do půlnoci 30. září.

V září rovněž proběhne dvoukolové hodnocení odborné poroty, která vybere nejsilnější příběhy v kategoriích Tradice, Inovace, Partner a Mecenáš. Podrobnosti o tom, kdo získá prestižní ocenění Český Goodwill 2016, se dozvíme 20. října na slavnostním galavečeru, který se letos uskuteční v Národním muzeu - Českém muzeu hudby na pražské Malé Straně.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.