Debra ČR

HORNÍ NĚMČÍ – VÍKEND S DOSPĚLÁKY

31. 10. 2010

Na konci října jsme byli pozváni od Jirky Bosrýska a jeho kamaráda do Horního Němčí. V Horním Němčí bydlí nejenom Jirka Borýsek, ale i David Fibichr. Oba trpí závažnější formou EB, ale i přesto nám ukázali jak se dá s touto nemocí radovat ze života.

Víkendový pobyt v penzionu Bóďa byl tentokrát určen pro dospělé pacienty s EB a jejich rodiče, partnery, pečovatele… Během dvou dnů jsme měli Pavlem Bodišem – majitelem penzionu, Jirkou Borýskem a Davidem Fibichrem – jeho rodiči, připraven bohatý program. Byli jsme navštívit místní koňský statek, navštívili jsme všichni Davida u nich doma, někteří z nás se vysaunili, podsoupili masáž, aj..Prostě relaxování a pohoda bylo záměrem tohoto víkendu. Ve večerních hodinách nám Jirka B. společně s Pavlem B. předvedli své muzikantské nadání. Dokonce nám přijela zahrát kapela Sori, kteří se postarali o to, že jsme si všichni společně krásně zazpívali.

Z víkendu jsme všichni odjížděli spokojeni ze společně strávených chvil, kterých není nikdy dost.

Pavlu Bodišovi, Jirku Borýskovi a Fibichrům velice DĚKUJUME!! Bylo nám s vámi hezky!!!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.