Debra ČR

Já věřím na děti

07. 05. 2013

Ve středu 8. 5. 2013 od 14:00-17:00 proběhlo v rámci projektu

Já věřím na děti

Motto: Pomáhat nejen slovy, ale i činem

dsc_0336.jpg

v Brně-Líšni na prostranství za radnicí Společensko-kulturní odpoledne. Akci pořádalo občanské sdružení Arpitha, pod záštitou hejtmana JM kraje JUDr. Michala Haška.

Záštitu dále převzali: Starosta MČ Brno-Líšeň Mgr. Břetislav Štefan, Truhlářství Václav Voda, Akon ČR-KamVBrně, starosta Podolí Ing. Vítězslav Eliáš.

V rámci odpoledne proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků Literární soutěže a předání výtěžku z Prodejních vernisáží zástupcům organizací: DebRA ČR, Neslyšící Brno, Modrý hroch a Epileptici Brno.

dsc_0340.jpg

Program byl obohacen o vystoupení žáků a veřejné čtení prací z Literární soutěže: ZŠ Holzova, ZŠ Horníkova, ZŠ Masarova, ZŠ Podolí, ZŠ Pozořice.

Děti měli možnost hrát si u koní z o.s. Arpitha i se na nich svézt, vyzkoušet si nahazování udicí s Moravským rybářským svazem Brno Líšeň nebo si vybrat z dalších her, soutěží a výtvarných činností.

Projekt podpořili: Bongo Brno, Sklizeno, Divadlo B. Polívky, Fakultní nemocnice Brno, ZŠ a MŠ Podolí, ZŠ Holzova, Kouzelný koníček, Ozvučení Neužil, Babyatelier - foto v místě na koních

Jsme rádi, že se akce vydařila, děkujeme občanskému sdružení Arpitha za uspořádání této akce i za organizaci celého projektu Já věřím na děti. Velmi si vážíme především zájmu dětí a učitelů ze zúčastněných škol a věříme, že projekt bude pokračovat i dál a pomůže zlepšit postavení handicapovaných v očích široké veřejnosti.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.