Debra ČR

Jamka pro motýlí křídla 2014

25. 10. 2014

9. ročník benefičního turnaje Jamka pro motýlí křídla přinesl rekordní výtěžek 356 000 Kč !!! Děkujeme všem dárcům, kteří se o tento úspěch zasloužili, tedy, všem hráčům, partnerům turnaje, dobrovolníkům a celému týmu Kořenec Golf & Ski Resort. Mnohokrát děkujeme!

Vážení partneři Jamky pro motýlí křídla, účastníci letošního ročníku,

úvodem této závěrečné zprávy bych vám ráda poděkovala za vaši tradiční podporu charitativní organizace DEBRA ČR prostřednictvím benefičního golfového turnaje Jamka pro motýlí křídla,který se tento rok uskutečnil v náhradním termínu 26. října 2014. Velké poděkování patří i těm partnerům, kteří s námi spolupráci tento rok zahájili. Letošní ročník se konal v rámci akce Benefice s Divokými husami. Velice si vážíme toho, že přibývá zájemců, kteří chtějí podpořit lidi s nemocí motýlích křídel!

Máme radost, že i přes tradiční nepříznivou předpověď počasí se sjelo na Kořenci opět tolik milovníků golfu. Vážíme si vaší osobní účasti a podpory a budeme se těšit na příští rok – desátý ročník Jamky pro motýlí křídla opět v resortu Sokrates Golf & Ski resort.

Letošní výtěžek turnaje činil úctyhodných 356 tisíc korun!

Výtěžek byl složen z darů od společností: 230 000 Kč před konáním turnaje a z prodeje fee a darů v rámci konání turnaje ve výši 66 100 Kč. Nadace divoké husy zdvojnásobila denní výtěžek o 60 000 Kč.

Mnohokrát Vám děkujeme za to, že jste se podíleli na této částce získané pro podporu činnosti DEBRA ČR – realizace projektů pro pacienty s nemocí motýlích křídel.

Benefiční turnaj již tradičně zahájila ředitelka organizace DEBRA ČR Alice Brychtová společně s ředitelem FN Brno, kde sídlí DEBRA ČR a Klinické EB Centrum, MUDr. Romanem Krausem, MBA.

Výsledkovou listinu si můžete prohlédnout zde: http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=438555804

Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za milou účast!!!

Srdečně děkujeme všem partnerům, kteří podpořili letošní ročník benefičního golfového turnaje!

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE SPOLEČNĚ S NÁMI!!!

Za finanční podporu děkujeme v letošním roce těmto společnostem:

GENERÁLNÍ PARTNER TURNAJE:

Kořenec Golf&SKI Resort

Repower Trading Česká republika s.r.o - kolektiv pracovníků

HARTMANN - RICO

HLAVNÍ PARTNEŘI TURNAJE:

Synlab

BAUHAUS

Nadace Divoké husy

Za pomoc během turnaje děkujeme pracovníků spol. HARTMANN - RICO:

Zdeňka Packová, Pavlína Doležalová, Hana Komínková, Iveta Vincurková, Sylwia Říhořková, Aleš Kratochvíl, Mirka Barašová a Irena Malá.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.