Debra ČR

Jízda pod křídly motýlů

30. 05. 2014

Zvuk silných motorek a rocková hudba se v sobotu 31. května rozezněli Festivalparkem v Hradci Králové. Uskutečnil se tu totiž první ročník charitativní Jízdy pod křídly motýlů.

Jedním z cílů akce bylo představit veřejnosti nemoc motýlích křídel a zároveň takto nemocným pomoci. „V médiích jsem viděl děti postižené touto nemocí, tak mě napadlo uspořádat tuto akci, abychom jim pomohli," přiblížil pořadatel Tomáš Krušina.

Program celého odpoledne i večera byl doslova nabitý. Své krásné stroje předvedli motorkáři z Midnight Hunters. Dřevosochařští mistři se nechali inspirovat tématem motýlů a vytvořil úžasná díla. Návštěvníci si mohli prohlédnout i policejní motorku a vidět zásah dvou jednotek hasičů.

O skvělou atmosféru večera se postaraly rockové a metalové kapely Rimortis z Poděbrad, Alžběta, New Titan, Dark Spell a Atlantis. Všichni účastníci akce měli možnost dozvědět se informace o onemocnění EB od pracovníků DEBRA ČR i od samotných pacientů a odnést si domů informační materiály organizace DEBRA ČR.

Moc děkujeme pacientům s EB - Tomášovi a Vanesce s maminkou, kteří se Jízdy pod křídli motýlů účastnili. Obrovský dík patří všem organizátorům akce, zejména moderátorům z Midnight Hunters a v neposlední řadě manželům Ivetě a Tomáši Krušinovým, díky nimž se mohla tato skvělá a prospěšná událost uskutečnit! Veškerý výtěžek z akce bude věnován na účet veřejné sbírky DEBRA ČR.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.