Debra ČR

Kalendář 12 plus 12 byl oceněn odbornou porotou

30. 11. 2015

Patnáctý ročník soutěže Kalendář roku ovládl nástěnný kalendář Nesmrtelnost ukrytá v kameni. Toto dílo vydané Karlovou Univerzitou vyvolalo u odborné poroty všeobecné nadšení.Ale ani kalendář 12 plus 12 na rok 2015 se mezi více než 70 hodnocenými kalendáři neztratil.

DEBRA ČR získala za svůj již pátý kalendář v řadě dvě ocenění: 1. místo v kategorii "Osobité ztvárnění celebrit" a 3. místo v kategorii"Vyjádření sociální role".

V odborné porotě, která hodnotí kalendáře již patnáct let, zasedají designéři, reklamní specialisté, fotografové, typografové, grafici a novináři. Je nám ctí, že si našeho kalendáře tato odborná porota všímá opakovaně a jsme moc rádi, že se nám daří vytvářet dílo, které zaujme nejen veřejnost, ale také odborníky.

Děkujeme všem, kdo se na kalendáři podíleli!! Věříme, že i tímto způsobem plní svůj účel - šíření osvěty o životě s nemocí motýlích křídel!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.