Debra ČR

Kancelář o.s. DebRA ČR byla vykradena

22. 02. 2010

S hořkostí oznamujeme všem našim příznivcům a partnerům, že se mezi lidmi najdou nejen tací, kteří s obrovským nadšením, pílí a radostí pomáhají lidem s EB, ale bohužel i tací, kteří neváhají ukrást to, co jiní s nadšením věnují.

Ráno 23.2. jsme po příchodu do práce zjistili, že v nočních hodinách byla kancelář DebRA ČR vykradena! Bohužel předmětem zájmu nezvaného hosta byly hlavně cenné předměty.

V minulé „Novince“ jsme velice děkovali Nadaci Komerční banky a.s. Jistota, za finanční a věcný dar. Bohužel nám tento věcný dar byl odcizen, společně s notebookem, fotoaparátem a finanční hotovostí z pokladny. Krádež je nyní předmětem šetření Policie ČR. Odhadovaná škoda byla vyčíslena na 40 000 Kč.

V této pro nás velmi krizové situaci nám nabídla svoji pomoc společnost Bauhaus. Poskytli nám věcný dar, který posloužil k zabezpečení kanceláře organizace. Tímto velice děkujeme!

Krádeže bohužel patří do naší doby. Koho by ale napadlo, že se drzí zloději pustí do okrádání těch, kteří pomáhají jiným…

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.