Debra ČR

Kilometry s Mölnlycke Health Care pro DEBRU

09. 02. 2017

Ve dnech 26. a 27. ledna 2017 proběhl v Pardubicích XV. celostátní kongres s mezinárodní účastí na téma: MEZIOBOROVÁ SPOLUPRÁCE PŘI LÉČBĚ RAN A KOŽNÍCH DEFEKTŮ.

Za tým EB Centra vystoupila na kongresu MUDr. Olga Košková z Oddělení dětské plastické chirurgie s příspěvkem Léčba spinocelulárního karcinomu u pacientů s epidermolysis bullosa congenita.

Odborný program však nebyl jediným místem, kde se o nemoci motýlích křídel mluvilo. A to díky našemu mnohaletému partnerovi, společnosti Mölnlycke Health Care. Marketingový manažer, pan Stanislav Šulák, přišel s originálním nápadem, jak zapojit do podpory Motýlků co nejvíce účastníků odborné konference. V předsálí auly Pardubické univerzity, kde kongres probíhal, byl ve stánku firmy Mölnlycke Health Care umístěn speciálně upravený rotoped. Na ten mohl kdokoli usednout a protáhnout si nohy po dlouhém sezení na přednáškách. Za každý takto ujetý kilometr pak společnost Mölnlycke darovala 100 Kč ve prospěch DEBRA ČR! Nápad byl pořadateli i účastníky kongresu velmi vítán a touto cestou se podařilo „vyšlapat“ 14 100 Kč.

Ale protože ve vedení Mölnlycke Health Care jsou opravdoví „srdcaři“, rozhodli se, že zdravého pohybu a podpory potřebným není nikdy dost :-) Vyzvali tedy k zapojení do akce i své kolegy a díky nim se podařilo částku zaokrouhlit na nádherných 20 000 Kč! Mnohokrát děkujeme za tuto úžasnou a velmi originální podporu!!!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.