Debra ČR

Kontaktní místnost pro lidi s EB a jejich rodiny

30. 11. 2009

V roce 2009 podpořila Nadace O2 v programu regionálních grantů 55 neziskových organizací. Mezi vítězné projekty bylo rozděleno 10 milionů korun. Do tohoto ročníku přihlásilo své projekty 359 organizací.

DebRA ČR zvítězila v regionálním grantovém řízení malorozpočtové projekty pro Jihomoravský kraj a kraj Vysočina. Získala tak finanční příspěvek ve výši 100 000,-Kč

Cílem projektu DebRA ČR bylo vytvoření kontaktní místnosti pro lidi s EB a jejich rodiny přímo v areálu FN Brno Pediatrické kliniky. Podařilo se nám získat druhou místnost naproti stávající kanceláře. Kontaktní místnost je určena k odpočinku lidí s EB a jejich rodin, kteří přijíždějí na pravidelné kontroly do Klinického EB Centra při FN Brno PK. Rekonstrukce se blíží ke zdárnému konci. Z finančních prostředků Nadace O2 byla z malé části zrekonstruována kancelář, ve které vznikl kuchyňský kout, který je určen právě lidem s EB k využití přípravy občerstvení, policový systém na archivaci šanonů a materiálů o.s. DebRA ČR. Z větší části těchto prostředků bude vytvořena kontaktní místnost, ve které naši uživatelé služeb naleznou jak pohodlí, tak přebalovací pult pro naše nejmenší, dále mikrovlnku, kávovar a dětský koutek.

Dovolte nám abychom Vás co nejsrdečněji pozvali na slavnostní zahájení provozu Kontaktní místnosti a to dne 30.9.2010 v 10:00 hodin v areálu Pediatrické kliniky FN Brno, Černopolní 9, budova K.

Vaše osobní účast a podpora nás všechny velmi potěší!!!!

nadace021.jpg

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.