Debra ČR

Kontaktní místnost v novém

28. 06. 2022
Kontaktní místnost DEBRA ČR v areálu FN Brno – Dětské nemocnici je prostorem pro setkávání pacientů s odborným týmem Debry. Jsou zde poskytovány ambulantní sociální služby, poradenství odborného týmu a místnost také nabízí prostor pro odpočinek po intenzivních kontrolách, které pacienti v nemocnici absolvují.

Kontaktní místnost DEBRA ČR se v uplynulých měsících přestěhovala a oblékla do nového. Naši pacienti se nemusí bát, stále kolegyně z odborného týmu najdou tam, kde jste zvyklí, přesunuli jsme se, v rámci jedné budovy, jen o několik metrů. Díky vstřícnosti FN Brno jsme mohli prostory bývalé kontaktní místnosti vyměnit za jiné, které jsou prostornější, prosvětlenější a kde všechny místnosti tvoří jeden uzavřený celek. Kromě stěhování jsme přistoupili také k rekonstrukci nových prostor, aby pacientům a rodinám poskytovaly vhodný komfort při návštěvě klinického EB Centra při FN Brno. Prostory kontaktní místnosti jsou bezbariérové, klimatizované a máme k dispozici také nově vybudovanou kuchyňku.

Děkujeme za spolupráci FN Brno a také paní prim. MUDr. Haně Bučkové, která pomáhala přesun vyjednat s vedením nemocnice. Děkujeme také dobrovolníkům, kteří nám pomáhali se stěhováním a všem dalším za zapojení se. Hlavní poděkování však patří společnosti Globus ČR a programu Globus Lepší Svět, který rekonstrukci kontaktní místnosti spolufinancoval, děkujeme!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.