Debra ČR

„Křídla motýlí“ na návsi v Dolních Dunajovicích

31. 08. 2017

Jsme velmi rádi, když se někdo rozhodne uspořádat benefiční akci a podpořit tak Motýlky. A když se tato akce stane tradicí je radost ještě větší. Jednou z takových akcí je benefiční oncert s názvem Křídla Motýlí na návsi v Dolních Dunajovicích na jihu Moravy, pořádány Martin Production. Letos proběhne v sobotu 23. září od 18.00 hodin.

Z letošních účinkujících se můžete těšit na tato jména: JANA PAULOVÁ, JOSEF LAUFER, ILONA CSÁKOVÁ, MARTIN FRANCE, MONIKA BAGÁROVÁ, BOHOUŠ JOSEF, VICTORIA, RADEK BANGA, JAN KŘÍŽ, MARTIN HARICH, MARKÉTA ZEHREROVÁ, HONZA JAREŠ AD. Podmínkou pro účinkování interpretů na této akci je bezpodmínečně zpívání na živo a to buď na halfplayback nebo s muzikanty.

Záštitu nad akcí převzali ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek, primátor statutárního města Brno Petr Vokřál a starosta města Dolní Dunajovice Josef Hasník.

Vstupenky za 200,- Kč je možné zakoupit v sítích Tickestream - online nebo v cestovních kanceláří Čedok a Firo-tour nebo přímo v den konání koncertu přímo na místě. Děti do 8 let vstup na koncert zdarma.

Výtěžek z koncertu bude opět putovat na pomoc lidem s nemocí motýlích křídel.

Děkujeme vám všem, kteří společně s námi podpoříte benefiční koncert „Křídla motýlí“ v Dolních Dunajovicích.

Na setkání s Vámi v Dolních Dunajovicích 23. září 2017 se těší agentura Martin Production, hlavní producent koncertu Martin France, Jihomoravský kraj a DEBRA ČR z.ú.

Martin Production – Martin France

tel: 608 500 129

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.