Debra ČR

Májové víkendy s Motýlky

01. 05. 2017

Měsíc květen je plný krásných akcí na podporu lidí s nemocí motýlích křídel. Akce budou probíhat na různých místech republiky a každý si jistě přijde na své. Mnohokrát děkujeme organizátorům akcí, na které byla DEBRA ČR přizvána, za pomoc při společném úsílí zkvalitňovat život lidí s tímto závažným nevyléčitelným onemocněním. 

Kdy, kde a co?

13. 5. Hrad Roštejn - Roštejnský hodokvas

Další ročník skvělé události na hradě Roštejn, na kterou se sjedou rytíři, kejkíři, tanečnice a další umělci z celé republiky. 

Výtěžek ze vstupného půjde opět organizaci DEBRA ČR. Více ZDE

20. 5. Pardubice - BARTH Day

Přijďte si užít den plný zábavy, sportu, skvělých zážitků, jídla a známých osobností na pardubickém dostihovém závodišti. Navštívit můžete také stánek DEBRA ČR, dozvědět se více o EB i podpořit pacienty.

Vstup na akci je ZDARMA! Více ZDE

20. 5. Brno - Brněnská muzejní noc

 Už jste byli v budově Krajského úřadu Jihomoravského kraje? Mnozí asi ano. Ale byli jste tam v noci? Letos poprvé máte příležitost to zažít. Jihomoravský kraj se svojí historickou budovou na Žerotínově náměstí v Brně se totiž zapojí do akce Brněnská muzejní noc. Ve 20:00 zde proběhne vernisáž výstavy charitativní organizace DEBRA „Den za dnem, ruku v ruce“. Výstavu zahájí hejtman JUDr. Bohumil Šimek spolu s ředitelkou naší organizace a vzácným hostem paní Liběnou Rochovou. Více ZDE

26. 5. Brno - Vojtěch Dyk & B-SIDE BAND

20.30-22.00 

KONCERT VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND, band-leader Josef Buchta

Cena vstupenky je 199 CZK a je k prodeji na pokladně HADIVADLA.

Výtěžek z akce bude věnován organizaci DEBRA ČR, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. Více ZDE

28. 5. Kořenec Golf & Ski Resort - DERBA Jamka pro motýlí křídla

12. ročník benefičního golfového turnaje DEBRA Jamka pro motýlí křídla. Výtěžek z turnaje bude použit na podporu projektů pro osoby s nemocí motýlích křídel. Přihlášení do turnaje na www.cgf.cz v případě zájmu o partnerství kontaktujte DEBRA ČR na e-mailu: info@debra-cz.org či na tel. 773 628 299. Více ZDE

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.