Debra ČR

Nákupem v drogerii ROSSMANN pomůžete Motýlkům

06. 09. 2016

Se společností ROSSMANN jsme navázali skvělou spolupráci již v loňském roce a velmi nás těší, že letos se ještě dále prohlubuje.

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě a nově také organizací DEBRA ČR zahajuje již 7. ročník charitativního projektu 5.000.000 Kč pro dětský úsměv

V týdnu od 19. do 23. září 2016 ve všech prodejnách ROSSMANN mohou zákazníci svým nákupem výrobků označených logem smajlíka „ROSSMANN POMÁHÁ“ podpořit vážně nemocné a ohrožené děti z celé České republiky.

Během předchozích ročníků se na podporu vybraných projektů podařilo získat finanční prostředky v celkové hodnotě přes 36 milionů korun.

Podpora činnosti organizace DEBRA ČR za 1 000 000 Kč

Jsme velmi rádi, že finanční prostředky od ROSSMANNu budou použity na podporu klinického EB Centra (dokoupení ošetřovacího materiálu pro EB pacienty, vybavení pro EB pacienty během hospitalizace a zákroků apod.) a na projekty, které naši klienti vyhledávají čím dál častěji. Konkrétně se jedná o tuzemský ozdravný pobyt pro Motýlky a výroční konference, kde se pacienti i jejich pečovatelé dozvídají novinky z oblasti péče o EB pacienty (financováno bude ubytování, strava, materiál, náklady na odborné pracovníky). Projekt Dětský úsměv podpoří dále odborného poradenství pro pacienty s EB (sociální pracovníci, psycholog, nutriční terapeut) i osvětovou kampaň a další aktivity.

rossmann_maku.jpg

5.000.000 Kč pro dětský úsměv

Projekt 5.000.000 Kč pro dětský úsměv dále pomůže k zakoupení lékařských přístrojů za 3 100 000 Kč nebo k rekonstrukci zahrady, výcviku asistenčního psa a pomoci ohroženým dětem v celkové výši nákladů 900 000 Kč. Zbylé finanční prostředky jsou určeny Nadaci Naše dítě na pokrytí individuálních žádostí sociálně slabých rodin pečujících o handicapované děti a její další činnosti. Podrobnější informace najdete na http://www.rossmann.cz/detsky-usmev/2016/o-projektu/

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.