Debra ČR

Nedělní odpoledne v butiku Yumi

14. 01. 2012

Neděle 15. 1. 2012 byl jeden z mála mrazivých dní letošní zimy. Přestože počasí ani trochu nelákalo k chození po městě, do Prahy se sjelo 5 slečen, klientek o. s. DebRA, aby tu společně strávily neděli. Paní Romana Mustafa se svými kolegyněmi z butiku Yumi se totiž rozhodla darovat dívkám s EB i jejich maminkám a kamarádkám krásný zážitek.

Dámy z butiku Yumi v Dlouhé ulici nás pozvaly na přátelské setkání a připravily pro nás výborné občerstvení. Děvčata si mohla butik celý „prošmejdit“ a vyzkoušet spoustu krásných šatů, halenek a kabátků. Pro všechny bylo velmi milé se spolu po delší době zase vidět a popovídat si. Na závěr pak dostala každá z pacientek oblečení, které se jí nejvíce líbilo jako dárek!

Bylo to krásné setkání a hlavně výborný nápad paní Mustafa, ze kterého byly všichni zúčastnění nadšeni. Moc děkujeme také ostatním dámám, které se o nás celý den krásně staraly. Těšíme se na další spolupráci s těmito skvělými lidmi, kteří neváhají věnovat svůj čas a úsilí, aby pomohli druhým.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.