Debra ČR

Nové tváře v týmu a rozvoj služeb DEBRA ČR

14. 05. 2020

Jedním z cílů naší organizace DEBRA ČR je rozvíjet služby pro rodiny, kde žije pacient s nemocí motýlích křídel. Ani koronavirus a s ním související ekonomické dopady nám nemohou zabránit v této vizi. Ba naopak! V této nesnadné době pracujeme na plné obrátky! Nikdo z našeho týmu nevyužil možnosti čerpat ošetřovné, ale všichni pracujeme i s dětmi za zády (nebo spíše na klíně a často snad i na hlavě :-) ).

V souladu s našimi plány pro rok 2020 rozšířila od začátku května naše řady nová sociální pracovnice s terapeutickým přesahem Bc. Dana Lengálová, která bude klientům k dispozici mimo jiné pro tzv. terénní sociální službu - tedy setkávání přímo u nich v oblasti jejich bydliště, ve školách nebo na úřadech. Spolu s Mgr. Ladou Pazourkovou, která se do Debry vrátila loni po rodičovské dovolené, bude pomáhat našim klientům s vyřízením sociálních dávek (příspěvek na péči, příspěvek na mobilitu, kartu výhod pro OZP, aj.).

Dana však není jedinou novou tváří. Už od března máme také novou paní účetní Ing. Hanu Šalomonovou, která převzala pomyslný štafetový kolík a otěže administrativy v naší organizaci po Lindě Rumplíkové. Lindě moc děkujeme za mnohaletou skvělou práci pro Debru. Hanku i Danu vítáme v DEBRA rodině a věříme, že se jim tu bude líbit!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.