Debra ČR

Poděkování TV Nova

05. 01. 2020

Televize Nova ve spolupráci s O2 arenou připravila speciální dvojitý koncert Tvoje tvář má známý hlas, na kterém diváci mohli vidět hvězdy napříč všemi šesti řadami. Pořadatelé se rozhodli v tomto předvánočním čase potěšit vstupenkami na koncert naše klienty - pacienty s nemocí motýlích křídel i jejich blízké a pečovatele. Krásným darem udělali všem velikou radost! Tento skvělý zážitek si naši "Motýlci" moc užili a my moc děkujeme pořadatelům, že na Debru a paceinty takto myslí!

"Vážení, chtěla bych za všechny zúčastněné poděkovat za skvělý předvánoční zážitek. Na koncert Tvoje tvář má známý hlas se sjely rodiny, s pacienty s nemocí Epidermolysis bullosa tzv. nemocí motýlích křídel, takřka z celé republiky. Ani velká vzdálenost od Prahy je neodradila zažít úžasný koncert. Děkujeme
moc, byla to jedinečná příležitost slyšet naživo své favority, které známe pouze z obrazovek. Měli jsme místa, ze kterých bylo výborně vidět, a dokonce se někteří „Motýlci“ nechali unést hudbou a tančili. Bylo příjemné se po dlouhé době vidět s částí naší velké DEBRA rodiny, díky tomu jsme si mohli osobně popřát klidné svátky.
Děkujeme a přejeme Vám všem mnoho úspěchů v novém roce a buďte s námi i nadále Nadotek!"
shrnula dojmy z koncertu jedna z pacientek, Jana E.

img_6954.jpg

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.