Debra ČR

Podpora těm, které sužuje nemoc motýlích křídel

15. 03. 2013

140 000 korun – to je pomoc spolupracovníků zemského ředitelství OVB Pavla Horáka,

Praha, 12. dubna 2013 - Že firemní obchodní akademie není vždy jen o vzdělávání, se mohli přesvědčit účastníci Obchodní akademie zemského ředitelství OVB LD Pavel Horák. Díky nim (a také Centrále OVB a některým partnerským společnostem) se podařilo podpořit neziskovou organizaci DebRA, která pomáhá pacientům s takzvanou nemocí motýlích křídel.

V sobotu 16. března 2013 se v pražském hotelu Clarion konalo setkání spolupracovníků LD Horák, kteří měli kromě vzdělávací části před sebou také slavnostní večer s povýšením nových spolupracovníků. A právě na následné Afterparty v klubu Phenomen v Praze tento večer udělal radost nejen těm, kteří si díky povýšení budou měnit vizitky, ale také více než 200 lidem napříč Českou republikou, kteří trpí velmi vážným onemocněním kůže Epideromolysis bullosa congenita. Právě na pomoc jejich léčbě se totiž složili přítomní spolupracovníci, ale také partnerské společnosti a v neposlední řadě také sama Centrála OVB.

„Bylo pro mne příjemným překvapením, že všichni naši spolupracovníci se na chvíli odpoutali od rozjeté zábavy na afterparty, a zapojili se do sbírky. Právě oni mezi sebou vybrali největší část daru, který je určen o.s. DebRA ČR, pomáhající nemocným s EB,“ říká Pavel Horák, zemský ředitel OVB. Kromě samotných spolupracovníků se do pomoci zapojily také partnerské organizace a částkou 50 tisíc korun také Centrála OVB. Symbolický šek na částku 140 tisíc korun převzala přímo během večera patronka organizace DebRA ČR, oblíbená herečka Jitka Čvančarová.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.