Debra ČR

Pro pacienty: doporučení DEBRA ČR

12. 03. 2020

Prohlášení DEBRA ČR k výskytu onemocnění COVID-19 a doporučená opatření pro pacienty s EB

Vážení klienti, milá DEBRA rodino,

DEBRA ČR pozorně sleduje vývoj situace ohledně výskytu koronaviru. Pro bezproblémové zvládnutí současné situace proto pacientům s EB výrazně doporučujeme, aby si co nejdříve zkontrolovali, jaké množství ošetřovacího materiálu (krytí, desinfekce, masti apod.) u sebe mají. Následně, ať si zajistí dostatek materiálu na následujících 60 dnů ve svém bydlišti, může dojít k nedostupnosti ošetřovacího a jiného materiálu. To stejné platí také pro speciální výživu.

V případě jakýchkoliv problémů s pořizováním materiálu (nedostupnost, finanční náročnost, či jiné), ať se obrátí na koordinátorku veřejné sbírky. Pokusíme se situaci společně s Vámi vyřešit - finančně podpořit ze zdrojů Veřejné sbírky. Vše pak bude řešeno ve zkráceném schvalovacím režimu. Koordinátorka: Mgr. Lada Pazourková, +420 773 682 299, lada.pazourkova@debra.cz

Pro aktuální informace sledujte www.debra.cz a www.ebcentrum.cz. Doporučujeme také dodržovat nařízení vlády, Ministerstva zdravotnictví a Krajské hygienické stanice. V případě potřeby je pro pacienty a jejich rodiny k dispozici také psychologická pomoc: Mgr. Klára Dvořáková, +420 731 442 267.

Věřím, že to všechno společně zvládneme, jsme tu s Vámi a pro Vás.

Ing. Pavel Melichárek
ředitel organizace

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.