Debra ČR

Prosíme o hlasování

28. 04. 2020

Právě teď můžete pomoci jediným kliknutím. Náš projekt na rekonstrukci kontaktní místnosti v prostorách Dětské nemocnice bojuje nyní o divokou kartu v hlasování ČSOB pomáhá regionům. Abychom mohli opravit a zútulnit místnost, kde se potkáváme s našimi "Motýlky" při jejich návštěvách u lékařů v Brně potřebujeme do 20. 5. nasbírat, co nejvíce hlasů. Proto vás prosíme o hlasování a také o sdílení s vašimi přáteli a známými. Každé kliknutí nám pomůže!

Jak jistě víte, DEBRA ČR sídlí pod jednou střechou s klinickým EB Centrem, tedy týmem lékařů, kteří se specializují na diagnostiku, péči a podporu pacientů s nemocí motýlích křídel. Naše společné sídlo je v Dětské nemocnici v Brně. DEBRA ČR tu má k dispozici místnost, kde se naši klienti mohou setkávat se sociální pracovnicí, psycholožkou a nutriční terapeutkou. Mohou tu s nimi konzultovat své problémy, ale také si jen tak oddychnout během jednotlivých návštěv u lékařů, ohřát jídlo, nakrmit nebo přebalit miminko...

DEBRA ČR poskytuje své služby klientům už 16. rok. Prostory, ve kterých pracujeme, se snažíme průběžně zvelebovat a nyní nám k tomu můžete pomoci svým hlasem.

Chtěli bychom, aby byla kontaktní místnost vybavena tak, aby byla pro naše pacienty komfortní a cítili se zde jako doma.

V rámci programu ČSOB pomáhá regionům usilujeme o získání finančních prostředků potřebných k realizaci našeho projektu. Nejúspěšnější projekt v regionu získá od ČSOB 50 000 Kč, další projekty ČSOB odmění při splnění podmínek uvedených v pravidlech částkami 40 000, 35 000 a 25 000 Kč.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.