Debra ČR

Roštejnský hodokvas 2022

16. 05. 2022
Společenstvo meče a ohně Novus origo podporuje od roku 2015 naši organizaci výtěžkem z Roštejnského hodokvasu. Letos připsali ke své podpoře nádherných 40 000 Kč. Celková výše podpory se tedy vyšplhala v součtu na 225 000 Kč.

Akce pro celou rodinu na hradě Roštejn, goticko-renesančním loveckém sídle v romantické krajině Javořických vrchů, se konala po dvouleté pauze. Návštěvníci však cestu na hrad rozhodně nezapomněli a celé odpoledne se hrnuli na nádvoří, kde probíhal pestrý program šermířů, tanečnic, sokolníků či alchymisty. Nechyběl dobový jarmark a skvělé občerstvení.

Místo, které je s nemocí motýlích křídel spojenu řadu let díky Olgám Joklovým (ml. i st. ;)), navštěvujeme velmi rádi a nesmírně si vážíme nadšení a podpory pořadatelů v čele s Martinem Bagy Bahounkem. Letošní výtěžek z Roštejnského hodokvasu umožní dofinancovat letní pobyt pro rodiny s nemocí motýlích křídel, který DEBRA tradičně pořádá na Vysočině.

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.