Debra ČR

Rozsvěcení Prahy přineslo půl milionu na ošetřovací materiál

02. 12. 2018

ROZSVÍTILI JSTE S NÁMI PRAHU

Děkujeme za rekordní částku 510 688 Kč

Hitrádio City se rozhodlo podpořit ve svém skvělém předvánočním projektu pacienty s nemocí motýlích křídel a povedlo se to náramně!!! Od 5. listopadu do 1. prosince mohl každý měl možnost „sponzorovat” svou žárovku za cenu jedné DMS. A následně si mohl svou žárovku symbolicky rozsvítit na webové stránce rozsvittesnamiprahu.cz a zapsat se do seznamu dárců. V letošním roce jste poslali 5.184 DMSek. Další více jak štědré finanční dary jste posílali na náš transparentní účet veřejné sbírky. Celkem se tak podařilo získat více než půl milionu korun na tolik potřebný ošetřovací materiál pro naše pacienty. 

Celý charitativní projekt vyvrcholil o prvním adventním víkendu v sobotu 1. prosince, kdy se na Staroměstském náměstí rozsvěcel vánoční strom. Za Hitrádio City 93,7 FM se tohoto slavnostního okamžiku účastnili moderátoři Vojta Efler, Lukáš Bárczay, Petr Slíva, Kristýna Šimánková, Vendula Fialová, zprávařky Lucie Daňková a Gábina Valcová a skupina Slza. Symbolický šek převzali malí pacienti, kterým DEBRA ČR pomáhá. Ti pak s rozzářenýma očima sledovali slavnostní rozsvěcení stromku. Vy si jej můžete užít ve videu z akce:

Moc děkujeme celému týmu Hitrádia, který se s obravským nadšením projektu věnoval! Moderátoři, kteří motivovali posluchače k darování, přispěli obrovskou měrou také k osvětě o vzácném ale velmi závažném onemocnění Epideromolysis Bullosa neboli o nemoci motýlích křídel. Nesmírně si této spolupráce vážíme! Ještě jednou děkujeme všem, kteří se do projektu zapojili a přejeme krásný advent!

Kontakty

  info@debra.cz

DEBRA ČR, z.ú.

Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, 613 00 Brno
IČO 26666952

Zůstaňme v kontaktu

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme informovat o aktualitách a novinkách ohledně nemoci motýlích křídel, akcí a podobně.

Vytvořil
refresh s.r.o.